Žiaci pripravovali dobroty

Pod vedením pani učiteľky Pahulyiovej a pána učiteľa Pulena sa vyučovacie hodiny Svet práce a Technická výchova v zimnom období zmenili na kuchárske a pekárske umenie.

Žiaci druhého stupňa si hodiny spríjemňovali varením a pečením sladkých či slaných dobrôt. Jednotlivé sladké a slané recepty si pripravili, upiekli a spapali :) Svojími kulinárskymi dobrotami očarili i triednych učiteľov, ktorí si spolu so svojimi žiakmi pochutnali na výborných jedlách a dezertoch.

Na tvárach našich "cukrárov a kuchárov" sme videli úsmev a neskutočnú radosť v momentoch, keď mohli svoje jedlá ochutnať. A táto radosť nás uisťuje v tom, že takého hodiny stoja za to!

Autor: Mgr. Martina Pahulyiová

Streda, 01 Marec 2017 09:33