Marec

S príchodom prvého jarného mesiaca to ožilo nielen v prírode, ale aj v ŠKD. Teplé slnečné lúče nás zlákali von. Deti behali, šantili, hrali hry, či natrhali kytičku voňavých fialiek. A kým sme čakali na to, kedy rozkvitnú kvietky v školskom parku, zopár sme si vyrobili aj tých našich – papierových. Snežienky, hyacinty, púpavy či tulipány isto potešili nejednu mamku či babku. V rámci dopravnej výchovy sme si vytvorili autíčka – nákladné i osobné. Na svoje si tak prišli najmä chlapci. K tomu všetkému patrilo samozrejme kreslenie, vyfarbovanie a hranie, ktoré boli súčasťou takmer každodennej práce. Keďže marec je známy ako mesiac kníh, nezabudli sme ani na návštevu školskej knižnice. Deti sa tu cítia veľmi dobre a radi si čítajú alebo len tak listujú v knihách.


Copyright © 2019 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide