Deň Zeme

Naša škola si Deň Zeme pripomenula 27.4.2017. Pripravili sme bohatý program, do ktorého sa zapojili všetci žiaci aj učitelia.

Hneď ráno sme sa vybrali do ulíc Valalík s cieľom vyzbierať čo najviac odpadkov. Boli sme prekvapení, koľko odpadu nedisciplinovaní ľudia vyhodia do prírody. Po upratovaní sme sa vrátili do tried a našou úlohou bolo vytvoriť "Triedny strom". Žiaci prekypovali nápaditosťou a kreativitou a tak práce, ktoré sme počas Dňa Zeme vytvorili, zdobia interiér našej školy.

Atmosféra tohto dňa bola zeleno – modrá, pretože sme boli oblečení v týchto symbolických farbách. Takto strávený deň mal žiakom pripomenúť, že naša planéta Zem bude krásna len vtedy, ak sa o ňu budeme všetci starať.

Autor: Mgr. Katarína Petríková

Štvrtok, 27 Apríl 2017 08:27