Športový deň pre MŠ

Už niekoľko rokov býva tradíciou, že žiaci deviateho ročníka pozývajú malých škôlkarov do priestorov našej športovej haly.

Nebolo tomu inak ani tento rok. Naši deviataci pripravili pod vedením triednych učiteliek Mgr. M. Kajatýovej a Mgr. K. Petríkovej pre šikovných drobcov úžasný program – stanovištia, na ktorých sa ani chvíľku nenudili. Skákali cez švihadlo, váľali kolky, hádzali kruhmi, hrali sa na zvieratká z lesa, driblovali loptou, triafali loptičkou do vedra i bránky, pretekali sa na kolobežkách, zatancovali si stoličkový tanec a vyskúšali si aj mnoho ďalších zaujímavých disciplín. Škôlkarom – a rovnako aj našim žiakom- sa program veľmi páčil a malí predškoláci sa už teraz tešia na hodiny telesnej výchovy u nás v škole.

Autor: Mgr. Martina Kajatýová

Piatok, 23 Jún 2017 21:05