Máj

Aj v poslednom jarnom mesiaci – máji sme tvorili, hýbali sa či hrali. Keďže naše mamky oslavovali svoj sviatok, chceli sme ich niečím prekvapiť a potešiť. Pripravili sme pre ne milé pozdravy a kvietky z krepového papiera. Celý jeden týždeň sme sa venovali zdravej ovocno – zeleninovej téme. Deti hádali o akú zeleninu či ovocie ide so zaviazanými očami, potom ochutnávali a nakoniec spomínané dobroty vymodelovali z plastelíny. Koncom mesiaca k nám prišli praktikantky  Agátka a Miška. Deti si ich rýchlo obľúbili. Hrali sme zábavné spoločenské hry, zaspievali sme si, vyrobili baletku s čipkovanou sukňou. Samozrejme sme nezabudli ani na pravidelnú prípravu na vyučovanie.  


Copyright © 2019 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide