Jún

Posledný mesiac školského roka sa niesol v duchu dobrej nálady, v očakávaní blížiacich sa prázdnin. Začali sme ho oslavou Dňa detí. Mladší i starší – všetci sa potešili drobnostiam v podobe sladkostí a bublifuku. Asfalt pred budovou školy deti pokreslili rôznymi veselými motívmi. Bol to ich deň, preto si ho užívali plnými dúškami – boli veselé a šťastné. Deti boli tvorivé pri výrobe motýľov a kanvičiek z papiera. Isto si nimi doma vyzdobia nejeden izbový kvet. Vydarili sa nám aj obľúbené domáce zvieratká z papierových tanierov – rybky, mačičky, psíčkovia. Veľkej obľube sa tešila návšteva našich hasičov. Všetkých nadchlo hasičské auto plné zaujímavých vecí. Deti si radi vyskúšali aké to je byť ozajstným požiarnikom. Počasie a tiež začínajúce leto je predzvesťou blížiacich sa prázdnin. Všetky deti ich už túžobne očakávajú. Želáme všetkým radostné prežitie letných prázdnin a tešíme sa na stretnutie opäť v septembri!


Copyright © 2019 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide