Letný tábor v Rajeckej doline (2.stupeň)

V dňoch 3.7. až 8.7.2017  skupina 26 žiakov druhého stupňa našej školy  podnikla svoje letné dobrodružstvo a vybrala sa objavovať krásy Rajeckej doliny. Počas jedného týždňa sme boli ubytovaní v malebnom horskom hoteli blízko obce Kunerád. Krásne prostredie, príjemní ľudia a množstvo zážitkov asi najlepšie vystihujú tento veľmi príjemný začiatok letných prázdnin.

Navštívili sme v lesoch ukrytý Kunerádsky zámok, zvieraciu farmu, kde si naši žiaci po prehliadke priestorov mohli vyskúšať  jazdu na koni a dokonale si tak vychutnať pohľad na svet z výšky chrbta tohto majestátneho zvieraťa. Mali sme možnosť poprechadzať  sa uličkami i malebnými zákutiami krásneho kúpeľného mestečka Rajecké Teplice. Spoznali sme históriu železníc v Múzeu dopravy v Rajeckých Teliciach. Celý týždeň bol zároveň naplnený športovými aktivitami, tancom, súťažiami rôzneho druhu,... Najdôležitejšie však bolo, že žiaci sa odpútali od mobilov a tabletov a strávili v spoločnosti svojich spolužiakov nezabudnuteľné chvíle.

Autor: Mgr. Martina Kajatýová

Pondelok, 03 Júl 2017 07:32