December

December sme si v ŠKD užili naplno. Celý sa niesol v duchu Vianoc. Sv. Mikuláš k nám zavítal hneď na začiatku. Porozprávali sme si príbeh o tomto svätcovi a zistili sme, že nie je vymyslený, ale naozaj žil v 3. storočí. Tento mesiac sme sa mnoho naučili o pomáhaní, obdarovaní blízkych a o podstate Vianoc, ktorá nie je iba o darčekoch. Nakoniec sme vyrobili pre našich blízkych vianočné pozdravy. Taktiež sme sa venovali pečeniu a zdobeniu medovníčkov, ktoré boli vynikajúce. A posledný týždeň pred vianočnými prázdninami sme mali vianočnú besiedku, na ktorú sme sa celý mesiac pripravovali a dopadlo to výborne. Veď posúďte sami.