Predškoláci

V dňoch 21.2. a 22.2. 2018 sme mali na našej škole milú návštevu. Zavítali k nám predškoláci z materských škôl z obce Geča a z obce Valaliky.

Budúcich prváčikov privítali prváci a ich pani učiteľky. Deti mali možnosť sa zúčastniť vyučovacej hodiny a vyskúšať si aspoň na chvíľu aké je to byť naozajstným veľkým prvákom :)

Predškoláci boli šikovní, ukázali prvákom ako už vedia písať svoje mená na tabuľu, či dokonca čísla. Pani učiteľky spolu s prvákmi im predstavili rôzne zaujímavé aktivity, ktoré zábavnou formou vedú k získavaniu nových poznatkov v škole. Veríme, že sa budúcim prváčikom v našej škole páčilo a tešíme sa už na nich v rámci Dňa otvorených dverí, či počas Zápisu do prvého ročníka.

Autori: Mgr. Jana Vyrostková, Mgr. Veronika Perháčová

Streda, 21 Február 2018 20:07