Včely na snehu

Toto je nový názov akcie, ktorá bola pomenovaná ako ,,Rozlúčka so zimou". Žiaci 3.A triedy sa vybrali na celodenný výlet s cieľom rozlúčiť sa so zimou.  Chvíľu to vyzeralo tak, že sneh už nenájdeme, slniečko sa na nás usmialo a veľmi nás prekvapili včielky, ktoré deťom sadali na zimné čiapky. Opisovali sme prírodu na jar, vyzliekali vetrovky. O pár metrov nižšie (v záhrade triednej učiteľky) na deti čakalo veľké prekvapenie v podobe snehu. Opisovali sme zimnú prírodu, porovnávali 2 ročné obdobia jar a zimu, ktoré nás prekvapili v jeden deň a v jednej obci. Na snehu deti vymrzli, to však napravila horúca kuracia polievka, čaj a krátke zdriemnutie po sánkovaní. Ťažko uveriť, no svedčí o tom naša fotodokumentácia.

Piatok, 02 Marec 2012 00:00