„Moja skupinka varí lepšie než tvoja“

Prvý ročník súťaže vo varení a pečení sa uskutočnil v dňoch 18. a 19. apríla.

Žiaci II. stupňa si vytvorili 4-členné skupinky a v 60-minútovom časovom limite pre degustačnú porotu prichystali predjedlo a zákusok. Všetky skupinky si dali nesmierne záležať na celkovom výsledku svojho „kuchtenia“. Vyžarovala z nich pozitívna energia a chtivosť vyhrať a byť najlepším. Keďže to nakoniec dopadlo úplne nad naše očakávania – víťazmi sa stali všetci zúčastnení a odmenení boli všetci žiaci. Tešíme sa z našich žiakov, ktorí ukázali, že dokázu veľmi príjemne prekvapiť a popasovať sa s časom i náročnosťou jednotlivých jedál.

Žiaci i celý pedagogický tím našej školy sa teší budúci rok na ďalší určite úspešný ročník tejto súťaže.

Autor: Mgr. Martina Pahulyiová

Streda, 18 Apríl 2018 18:42