Letný tábor - Taliansko - 2.stupeň

Leto pri mori je asi najlepšie využitým prázdninovým časom. Takýto relax v zahraničí si  už tradične v júli užila aj skupina 37 žiakov  a pedagógov našej školy.

Počas siedmich krásnych slnečných dní loďou navštívili slávne Benátky a historické mesto San Marino. O adrenalínové zážitky nebola núdza v zábavnom parku Mirabilandia. Samozrejme nechýbalo ani šantenie v mori a na krásnej piesočnatej pláži. Počas prehliadky „Talianska v miniatúrach“ mali žiaci celú krajinu ako na dlani. Veľká spokojnosť bola aj s ubytovaním v malebnom hoteli blízko pláže s neodmysliteľnou talianskou kuchyňou.

Krásne zážitky z tejto dovolenky hádam každému z účastníkov vyčaria úsmev na tvári ešte dlho po skončení leta a prvom septembrovom zvonení.

Text: Mgr. Kajatýová

Foto: PaedDr. Lešková, Mgr. Vancáková