Radi sme v prírode

Pod týmto názvom sa niesol program Letného tábora 2013. Žiaci našej základnej školy prežili pekný prazdninový týždeň od 8. 7. – 12. 7. 2013. Tri dni spoznávali Vysoké Tatry a Pieniny. Navštívili múzeum v Červenom kláštore, s napätím splavovali nádhernú scenériu rieky Dunajec, obdivovali flóru a faunu Vysokých Tatier naživo, ale aj v múzeu a v botanickej záhrade.

S nadšením obdivovali krásy Belianskej jaskyne. Najviac sa však tešili z pobytu na kúpalisku v Aquacity v Poprade. Ďalšie dva dni prežili v areáli školy. Nechýbali športovo – branné hry, sledovanie obľúbenej rozprávky, vyfarbovanie omaľovánok, hry na detskom ihrisku, aj zábava – oddiel zabáva oddiel. Týždeň ubehol ako voda. Počasie nám prialo, strava bola výborná, zážitky nezabudnuteľné a tak sme unavení, no s úsmevom na tvári naplnili program tohtoročného letného tábora za pomoci pani učiteliek: Mgr. Valérie Džadžovskej, Mgr. Daniely Zajakovej a Mgr. Jany Vyrostkovej. Po prázdninách prajeme všetkým úspešný štart do nového školského roku 2013/2014.

Streda, 28 August 2013 00:00