Marec

Marec nám začal trošku netradične a to dlho očakávaným karnevalom, ktorý sa pár krát presúval no i napriek tomu sme si to s družinármi veľmi užili. K mesiacu marec už neodmysliteľne patria knihy (Marec mesiac kníh). Žiaci mali možnosť si vytvoriť svoju vlastnú knihu s vlastným príbehom ale aj ilustráciou. Pri téme Z rozprávky do rozprávky si deti zahrali divadielko. Pri slnečnom počasí nám prišla vhod aj téma Prichádza jar kde deti tvorili rôzne kvietky, ktoré nám pripomínajú prichádzajúcu jar. 22. marec Svetový deň vody - oslávili sme tento deň pohárom čistej vody, ktorá je veľmi vzácna a taktiež výrobou kreslenej kvapky. Ukončenie mesiaca patrilo zvieratkám na farme.