Európsky deň jazykov

Pri príležitosti Európskeho dňa jazykov sme spoločne so žiakmi 8. a 9. ročníka pripravili výstavu plagátov na tému „Moje prázdniny“.

Každý žiak si pripravil plagát, ktorého cieľom bolo v anglickom a nemeckom jazyku prestaviť svoje letné prázdniny. Takýmto spôsobom si doplnili slovnú zásobu, precvičili tvorenie viet v oboch jazykoch a v neposlednom rade to prepojili s rôznymi výtvarnými technikami. Z najlepších prác vytvorili žiačky 9.ročníka nástenku, ktorú sme umiestnili vo vestibule školy.

Ďakujem všetkým žiakom, ktorí sa do tohto školského projektu zapojili a želám veľa úspechov tak v anglickom ako aj nemeckom jazyku.

Autor: Mgr. Martina Pahulyiová

Pondelok, 26 September 2022 13:02