Olympiády a predmetové súťaže

Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry

Október
2022

Mesiac október už tradične patrí slovenčine. 13.10.2022 sa 9 žiakov 8. a 9. ročníka zúčastnilo školského kola olympiády zo slovenského jazyka a literatúry.

čítaj ďalej... : Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry

"Takto trávim svoj voľný čas"

Júl
2022

V závere školského roka sa  naši žiaci zapojili do výtvarnej aktivity "Takto trávim svoj voľný čas", ktorú organizoval Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Košiciach.

Súťaž ponúkala priestor na tvorivé znázornenie danej témy, s cieľom zvýšiť povedomie o škodlivosti návykových látok, vytvárať protidrogový postoj a podporiť zmysluplné trávenie voľného času. V rámci tejto aktivity sme mali úspešné tri výtvarné práce.

Touto cestou srdečne blahoželáme týmto žiačkam:

Nela Blašková (5.A)

Vanesa Ružičková (7.B)

Tatiana Uhľarová (8.A)

Prezentácia výtvarných prác (kresieb)

Zabavme sa po anglicky

Máj
2022

Dňa 30.05.2022 sa v priestoroch triedy 3. C uskutočnila súťaž s názvom "ZABAVME SA PO ANGLICKY".

čítaj ďalej... : Zabavme sa po anglicky

Slávik Slovenska

Máj
2022

12. máj 2022 sa uskutočnilo okresné kolo v speve ľudovej piesne s názvom Slávik Slovenska.

čítaj ďalej... : Slávik Slovenska

Výtvarná výchova – aktivity

Apríl
2022

V tomto školskom roku máme opäť priestor na aktívnu tvorbu počas hodín výtvarnej výchovy.

čítaj ďalej... : Výtvarná výchova – aktivity

Copyright © 2022 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.