ŠKD: Aktuálny školský rok

Október

Október je mesiac úcty k starším, a preto sme ani my nezabudli na našich starých rodičov, pre ktorých sme z lásky vyrábali darčeky. K jeseni už nepochybne patrí vyrábanie dekorácií z prírodného materiálu, ktorý nám príroda ponúkla. Taktiež sme spoznávali záhady ľudského tela, čo je pre nás zdravé a nezdravé. Deň zdravej výživy nám priniesol ochutnávku rôznych druhov ovocia a zeleniny. Posledné dni pred jesennými prázdninami sme si spríjemnili tekvičkovými aktivitami.

September

Prvý mesiac sme v našom školskom klube detí spoznávali nových kamarátov, ktorí medzi nás prišli. Spolu s nimi sme cestovali po celom svete a objavovali kultúru a tradície rôznych krajín. Vyskúšali sme si rôzne povolania a naučili sa o bezpečnej ceste do školy. Nechýbali ani aktivity na čerstvom vzduchu, kde sme prevetrali naše kolobežky a zahrali si futbal.

Copyright © 2019 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.